INTENCJE MSZALNE
II - Niedziela Zwykła13/01
Niedziela 14.01.2024 – II Niedziela Zwykła
7.00 – Za + Helenę Stępień – msza ofiarowana od Anny Piwowarczyk z rodziną
9.00 – Za + mamę i żonę Małgorzatę Kuźmińską w pierwszą rocznicę śmierci.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory Kolędowe
16.00 – Za + Stanisława Kapustka – msza ofiarowana od rodziny Boruch z Bestwinki oraz od rodziny Kubator.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 15.01.2024
18.00 – I – Za + Krystynę Kulka, Jadwigę i Klemensa Dziedzic, Agnieszkę i Ludwika Kulka, Stanisława Otręba, Stefana i Ludwika Kulka, Jadwigę Operchalską.
– II – W intencji Rycerzy św. Jana Pawła II Wielkiego i ich rodzin.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 16.01.2024
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Za + Sylwestra Faruga oraz ++ jego rodziców.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 17.01.2024 – wspomnienie św. Antoniego, opata
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Za + Henryka Grzesica we wspomnienie urodzinowe oraz za ++ chrzestnych Monikę i Alfreda Grzesica.
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 18.01.2024
18.00 – I – W intencji Grupy Modlitwy o. Pio.
– II – Za + Augustyna Łukasek, jego żonę Helenę, córkę Irenę, syna Janusza oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 19.01.2024 - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
III piątek miesiąca
15.00 – W intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia oraz o dar Miłosierdzia dla parafii i całego świata.
18.00 – Msza Św. Szkolna – I – Za ++ rodziców Agnieszkę i Alojzego Nycz, Cecylię Nycz, ++ chrzestnych Marię Czmajduch, Antoniego Hadaś, dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin Nycz, Czmajduch, Hadaś i dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Stanisława Kapustka w 30 dniu po śmierci.
19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 20.01.2024
15.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i Boże bł. dla Doroty i Piotra Watoła z okazji 15 rocznicy ślubu.
16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Za ++ rodziców Agnieszkę i Tomasza Gwóźdź, Anielę i Williego Lysko, Mariana Przeniosło, Ludwika Mandla, Stanisława Limańczyk, ++ dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa.
– II – Za + Henryka Piłatyk w pierwszą rocznicę śmierci.
Niedziela 21.01.2024 – III Niedziela Zwykła
7.00 – Za Parafian
9.00 – Za + Piotra Jędrzejko – Komandora Diecezji Bielsko-Żywieckiej – msza ofiarowana od Rycerzy z Komandorii Archidiecezji Katowickiej.
11.00 – Za ++ rodziców Walentego i Zofię Szeląg, ++ braci Aleksandra i Adama Szeląg, ++ z rodzin Szeląg i Cymerman.
15.30 – Nieszpory Kolędowe
16.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. dla Kazimierza Ociepka w 70 rocznicę urodzin.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07/01
Niedziela 07.01.2024 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla rodziny Anny Madeja, o Boże bł. dla Barbary i Marcina Spyrka oraz o szczęśliwe rozwiązanie i za Judytę i Mateusza Sajdok z rodzinami.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory Kolędowe
16.00 – Chrzty: Mikołaj Jakub Danek, Hanna Kinga Poloczek.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 08.01.2024
18.00 – I – Za ++ Helenę i Zdzisława Kmiecik, Helenę i Alojzego Malcher, Andrzeja i Zbigniewa Malcher, Danutę Komraus oraz ++ z rodzin Kmiecik, Malcher.
– II – Za ++ rodziców Józefa i Annę Witoś, zięcia Krzysztofa Pieczka, brata, 3 szwagrów, teściów Emanuela i Gertrudę Szafron, Marię i Katarzynę Odrobiński.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 09.01.2024
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Jerzego Lukasek – msza ofiarowana od kolegi Krzysztofa Sędziak z rodziną.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 10.01.2024
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Stanisława Kapustka – msza ofiarowana od wnuczki Julii i od Wioletty Kapustka.
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 11.01.2024
18.00 – I – Za + Gabrielę Mołdrzyk – msza ofiarowana od przyjaciół z ul. Wiejskiej i Korfantego.
– II – Za + Helenę Stępień – msza ofiarowana od rodziny Ryszka, Dziedzic i Pawełko.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 12.01.2024
18.00 – Msza Św. Szkolna – I – Za + męża Ludwika Lazar i jego ++ rodzeństwo, ++ rodziców z obu stron, Franciszkę Morkisz, Marię i Mirosławę Lasek, Józefa Szromczyk, Antoninę Lazar, Alfreda Figiel, Floriana i Jerzego Chowaniec oraz ++ sąsiadów.
– II – Za + Adama Bigos w 10 rocznicę śmierci, ojca Emila Bigos, teściów Wandę i Józefa Spyrka oraz ++ z rodzin Bigos i Spyrka.
19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 13.01.2024
15.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla Łucji Madeja z okazji 80 urodzin oraz o Boże bł. dla rodziny i zaproszonych gości.
16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Za + taty Teofila Mandla w kolejną rocznicę śmierci, mamę Juliannę, ++ teścia i dziadków z obu stron.
– II – Za + Stanisława Szatkowskiego w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny.
Niedziela 14.01.2024 – II Niedziela Zwykła
7.00 – Za + Helenę Stępień – msza ofiarowana od Anny Piwowarczyk z rodziną
9.00 – Za + mamę i żonę Małgorzatę Kuźmińską w pierwszą rocznicę śmierci.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory Kolędowe
16.00 – Za + Stanisława Kapustka – msza ofiarowana od rodziny Boruch z Bestwinki oraz od rodziny Kubator.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 29/12
Niedziela 31.12.2023 – Święto Św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa.
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Za + Stanisława Walusiak - msza ofiarowana od Beaty i Aleksandra Tabiś z rodziną.
11.00 – W intencji wszystkich Rodzin Parafii.
15.30 – Nabożeństwo dziękczynno-ekspiacyjne za rok 2023.
16.00 – W intencji Parafian na zakończenie Roku Pańskiego 2023.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
7.00 – Intencja wolna
9.00 – Za + Helenę Stępień – msza ofiarowana od koleżanek emerytek z kopalni „Brzeszcze”.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory Kolędowe.
16.00 – Intencja wolna
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 02.01.2024 – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Stanisława Kapustka – msza ofiarowana od cioci Marii z Katowic z córkami i ich rodzinami.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 03.01.2024
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Helenę Stępień – msza ofiarowana od Iwony i Adama Łagos.
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 04.01.2024
I czwartek miesiąca
17.00 – Spowiedź św.
18.00 – I – W intencji Młodzieży naszej Parafii.
– II – W intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii.
18.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne i w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 05.01.2024
I piątek miesiąca
7.00 - Do NSPJ w intencji czcicieli.
7.30 – Nabożeństwo do NSPJ.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
18.00 – Msza Św. Szkolna – I – Za + Annę Wioska, 2 mężów, Agnieszkę Korczyk, siostrę Małgorzatę Siuta, ++ z rodziny.
– II – Za + Jacka Kempka w 30 dniu po śmierci.
– III – Za + Danutę Dobry oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
18.30 – Nabożeństwo do NSPJ.
19.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 06.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
7.00 – W intencji Czcicieli Matki Bożej.
9.00 – Za + syna Łukasza Lukasek we wspomnienie urodzinowe.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla Andrzeja Chromik z okazji 60 rocznicy urodzin – msza ofiarowana od żony i córek z rodzinami oraz syna.
16.00 – Za + Mieczysława Szymona Maroszek, Mieczysława Maroszek, Klarę i Konrada, Jana, Ludwika, Klemensa Przewoźnik, Bronisławę, Pawła Przypaliński, Teresę Bizoń, ++ z pokrewieństwa Maroszek, Przewoźnik i Przypaliński.
17.00 – Wspólne Kolędowanie – Pierwszy Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Niedziela 07.01.2024 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla rodziny Anny Madeja, o Boże bł. dla Barbary i Marcina Spyrka oraz o szczęśliwe rozwiązanie i za Judytę i Mateusza Sajdok z rodzinami.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory Kolędowe
16.00 – Chrzty: Mikołaj Jakub Danek, Hanna Kinga Poloczek.
Roczki:
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
IV Niedziela Adwentu 23/12
Niedziela 24.12.2023 – IV Niedziela Adwentu – Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Za + Jacka Kempka – msza ofiarowana od koleżanek córki Weroniki ze „Studia Urody” w Zasolu.
11.00 – Za + Felicję Michalską w rocznicę śmierci.
24.00 – PASTERKA – w intencji Parafian.
Poniedziałek 25.12.2023 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
7.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW za członków Żywego Różańca, za ich rodziny.
9.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW za członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
11.00 – W intencji Parafian.
15.30 – Nieszpory Kolędowe.
16.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i bł. Jana Machy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla ks. proboszcza, kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
20.30 – Do NMP KW - Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie.
Wtorek 26.12.2023 – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika.
7.00 – Za ++ Parafian.
9.00 – W intencji grudniowych solenizantów.
11.00 – W intencji Parafian.
16.00 – Za + Stanisława Kapustka – msza ofiarowana od rodzin Janosz, Smętek, Witański, Opołka.
20.30 – Do NMP KW - Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie.
Środa 27.12.2023 – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty.
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja z ofiar ze skarbonki.
– II – Za ++ Zofię, Konrada, Ryszarda Komandera.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 28.12.2023 – Święto Świętych Młodzianków, męcz.
9.00 - Za wstawiennictwem Świętych Młodzianków w intencji wszystkich dzieci naszej parafii i ich rodzin.
10.30 - Pogrzeb Śp. Heleny Stępień
18.00 – I – Za + matkę Weronikę Ścierski w 9 rocznicę śmierci oraz + ojca, ++ 2 braci Henryka i Czesława, teściów Jadwigę i Józefa Botor, + Eugeniusza Wachowskiego, ++ z rodzin.
– II – Za + Józefa Faruga we wspomnienie urodzinowe, żonę Elżbietę Faruga – msza ofiarowana od wnuczki z rodziną.
– III – Za + Dorotę Chrobok w 30 dniu po śmierci.
19.00 – 20.00 - Ze śpiewem kanonów i Psalmów uwielbiać będziemy Zbawiciela, który jest obecny w Najświętszym Sakramencie.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 29.12.2023 – V Dzień w Oktawie Bożego Narodzenie
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 – I – Za + brata Wiesława Władarz we wspomnienie urodzinowe oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
– II – Za + Bernarda Smolorz – msza ofiarowana od żony.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 30.12.2023 – VI Dzień w Oktawie Bożego Narodzenie
16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi Św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Za + Stanisława Walusiak, jego żonę Teresę – msza ofiarowana od koleżanek i kolegi córki Barbary z Liceum Ogólnokształcącego w Gilowicach.
– II – Za + żonę Annę Grabowską w 7 rocznicę śmierci, Annę i Teodora Boryczka, Marię i Walentego Grabowskiego, Jolantę i Huberta Kasperczyk oraz ++ z rodzin Grabowski, Boryczka, Mika i ++ sąsiadów.
Niedziela 31.12.2023 – Święto Św. Rodziny Jezusa Maryi i Józefa.
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Za + Stanisława Walusiak - msza ofiarowana od Beaty i Aleksandra Tabiś z rodziną.
11.00 – W intencji wszystkich Rodzin Parafii.
15.30 – Nabożeństwo dziękczynno-ekspiacyjne za rok 2023.
16.00 – W intencji Parafian na zakończenie Roku Pańskiego 2023.
20.30 – Do NMP KW - Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie.
III Niedziela Adwentu - GAUDETE16/12
Niedziela 17.12.2023 – III Niedziela Adwentu - GAUDETE
7.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Agaty i Grzegorza Chrapek z rodziną.
9.00 – Za + Bogusława Madeja w kolejną rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 – W intencji Parafian.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + męża Jana Przewoźnik, ++ rodziców Bronisławę i Pawła Przypaliński, + teścia Ludwika Przewoźnik oraz ++ z pokrewieństwa Przypaliński, Przewoźnik, Lubański i Ulczok.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 18.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
16.00 – 18.00 - Spowiedź Św. dla dzieci i młodzieży.
17.00 – 18.00 - Spowiedź Św. dla niedosłyszących i chorych parafian (w salce).
18.00 – RORATY – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. dla Braci Zakonu Rycerzy Świętego Jana Pawła II i ich rodzin.
– II – Za + Leszka Maśka w kolejną rocznicę śmierci oraz za + Józefa Nachlik.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 19.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
16.00 – 18.00 - Spowiedź Św.
18.00 – RORATY – I – Za ++ Annę i Gerarda Kubulus.
– II – Za + Dorotę Chrobok - msza ofiarowana od wnuka Mariusza, wnuczki Marioli wraz z rodzinami.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 20.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
16.00 – 18.00 - Spowiedź Św.
18.00 – RORATY – I – Za + Bolesława Przewoźnik w 20 rocznicę śmierci, żonę Emilię, córkę Teresę, syna Andrzeja, Jana Sosnę i ++ z pokrewieństwa.
– II – Za ++ Konrada i Helenę Madeja – msza ofiarowana od rodzin Hachuła, Kolonko i Adamczyk.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 21.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
16.00 – 18.00 - Spowiedź Św.
18.00 – RORATY – I – Do Bożej Op. przez wstaw. św. o. Pio w intencji Grupy Modlitwy o. Pio.
– II – Za ++ rodziców Bronisławę i Floriana Sajdok, Małgorzatę i Józefa Limańczyk, braci Jana i Stanisława Sajdok, Stanisława i Franciszka Limańczyk, ++ dziadków z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 22.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
16.00 – 18.00 - Spowiedź Św.
18.00 – RORATY – I – Za + ojca Benedykta Wojciech oraz ++ dziadków z obu stron w kolejną rocznicę śmierci.
– II – Za + Jacka Kempka – msza ofiarowana od kuzyna Jana z rodziną.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi Św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 23.12.2023
7.00 – 8.00 – Spowiedź Św.
15.00 – 18.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi Św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Za ++ Martę i Stanisława Sosna, braci Czesława i Jerzego, Izabelę i Henryka Gaj, Elżbietę i Adama Madeja.
– II – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Janiny i Tadeusza Wyroba z Jawiszowic.
Niedziela 24.12.2023 – IV Niedziela Adwentu – Wigilia Bożego Narodzenia
7.00 – W intencji Parafian.
9.00 – Za + Jacka Kempka – msza ofiarowana od koleżanek córki Weroniki ze „Studia Urody” w Zasolu.
11.00 – Za + Felicję Michalską w rocznicę śmierci.
24.00 – PASTERKA – w intencji Parafian.
II Niedziela Adwentu08/12
Niedziela 10.12.2023 – II Niedziela Adwentu
7.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. dla rodziny Marii Chowaniec oraz o dary Ducha Św. dla wnuków.
9.00 – W intencji Parafian.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW, św. Barbary i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Dariusza Kapicy z okazji 45 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla całej rodziny.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Józefa Czernik z okazji 85 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 11.12.2023
18.00 – RORATY – I – Za + męża Jana Komraus, córkę Marię Odrobińską, wnuczkę Katarzynę, ++ rodziców Józefa i Annę Witoś oraz ++ z pokrewieństwa
– II – Za ++ Bronisławę i Dominika Nycz oraz ++ z pokrewieństwa.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 12.12.2023
18.00 – RORATY – I – Za + Helenę Madeja w I rocznicę śmierci oraz + męża Konrada Madeja w 30 dniu po śmierci.
– II – Za + Stanisława Walusiak - msza ofiarowana od kolegów z nad Soły.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 13.12.2023 - wspomnienie św. Łucji, dz., i męcz.
18.00 – RORATY – I – Do Bożego Miłosierdzia za wstaw. MB o dar życia wiecznego dla + męża Wiesława Władarz w 3 rocznicę śmierci.
– II – Za + Dorotę Chrobok – msza ofiarowana od Heleny i Józefa z Lędzin.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 14.12.2023 – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i dK
18.00 – RORATY – I – Za + ojca Kryspina Rutkowskiego, + żonę Irenę, + ojca Pawła Nycz oraz ++ z rodzin.
– II – Za + Gabrielę Mołdrzyk – msza ofiarowana od parafian.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 15.12.2023
III piątek miesiąca
15.00 – Msza Św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia oraz o dar Miłosierdzia dla parafii i całego świata.
18.00 – RORATY – I – W intencji wszystkich, którzy zorganizowali Dzień Górnika w naszej parafii.
– II – Za + Małgorzatę Norek w I rocznicę śmierci.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 16.12.2023
15.00 - Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla rodziny Ireny i Andrzeja Komraus i o dary Ducha Św. dla syna Macieja z okazji 18 urodzin oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami.
16.00 – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Renaty Białoty z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami oraz za + męża Adama
– II – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Zdzisława Bartas z okazji 50 rocznicy urodzin – msza ofiarowana od najbliższych.
16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – Za + Dorotę Chrobok – msza ofiarowana od sąsiadów.
Niedziela 17.12.2023 – III Niedziela Adwentu - GAUDETE
7.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Agaty i Grzegorza Chrapek z rodziną.
9.00 – Za + Bogusława Madeja w kolejną rocznicę śmierci oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 – W intencji Parafian.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + męża Jana Przewoźnik, ++ rodziców Bronisławę i Pawła Przypaliński, + teścia Ludwika Przewoźnik oraz ++ z pokrewieństwa Przypaliński, Przewoźnik, Lubański i Ulczok.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
I Niedziela Adwentu01/12
Niedziela 03.12.2023 – I Niedziela Adwentu
7.00 – Za + Franciszka Kuszek, rodziców, brata Zygmunta i jego żonę, + siostrę Helenę i jej męża,3 szwagrów, Józefa i Annę Faruga, 3 synów, 2 zięciów, synową Gertrudę, Sylwestra Faruga, ++ z rodzin Kuszek, Faruga oraz ++ sąsiadów.
9.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Józefa Chrapek i Agnieszki Balcarek z rodziną.
11.00 – Za Parafian
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty: Mikołaj Jan Uszok, Witold Gabriel Więcław, Adrianna Maria Polan, Ignacy Bartłomiej Sitko
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 04.12.2023 – wspomnienie św. Barbary, dz. i męcz. patronki archidiecezji
10.00 - Do Bożej Op. przez wstaw. św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. dla Górników i ich rodzin oraz o dar Miłosierdzia Bożego dla ++ Górników.
18.00 – RORATY – I – Za + Konrada Madeja – msza ofiarowana od wnuka Adama z żoną i synem.
– II – Za + Dorotę Chrobok – msza ofiarowana od wnuka Dominika, wnuczki Michaliny wraz z rodzinami.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 05.12.2023
18.00 – RORATY – I – Za + Mieczysława Adaszyńskiego we wspomnienie urodzinowe.
– II – Za + męża Józefa Taranowskiego, córkę Ewę oraz rodziców Martę i Jana Kwiatkowskich – msza ofiarowana od żony i syna Bogdana z rodziną.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 06.12.2023 - wspomnienie św. Mikołaja
18.00 – RORATY – I – W intencji dzieci parafii.
– II – Za ++ chrześniaka Rafała Gabryś, szwagra Franciszka Gabryś, Janinę Kwarciak.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 07.12.2023 – wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK
pierwszy czwartek miesiąca
18.00 – RORATY – Modlimy się za młodzież parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
– I – Za + Pawła Gwóźdź, ++ z rodzin Gwóźdź, Mika i Kocurek.
– II – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od rodziny Kazimierza i Czesławy Tabiś.
18.45 – Nabożeństwo Eucharystyczne w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 08.12.2023 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.00 – W intencji Parafian.
12.00-13.00 – Modlitwa w „Godzinie łaski' dla całego świata.
16.00 – Za + Zofię Noga w 4 rocznicę śmierci - msza ofiarowana od męża i dzieci z rodzinami.
18.00 – I – W intencji Dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., rodziców i ich rodzin oraz Wspólnoty Dzieci Maryi.
– II – W intencji Wspólnoty Rodziców modlących się za swoje dzieci.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 09.12.2023
16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Barbary i Krzysztofa Rozmus i Boże bł. dla dzieci z rodzinami oraz za + ojca Jana Rozmus i + brata ks. Bolesława Rozmus.
– II – Za + Augustyna Pawełko w 10 rocznicę śmierci, żonę Jadwigę i syna Ludwika
Niedziela 10.12.2023 – II Niedziela Adwentu
7.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże bł. dla rodziny Marii Chowaniec oraz o dary Ducha Św. dla wnuków.
9.00 – W intencji Parafian.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW, św. Barbary i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Dariusza Kapicy z okazji 45 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla całej rodziny.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Józefa Czernik z okazji 85 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata24/11
Niedziela 26.11.2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
7.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i bł. Jana Machy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla ks. Proboszcza, kapłanów oraz o nowe podołania kapłańskie i zakonne.
9.00 – Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Chowaniec, braci Jana, Floriana i Jerzego Chowaniec, Martę i Jana Wojciech, Emilię Borys, Marię i Ernesta Chowaniec, Annę i Ferdynanda Bugla.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla Magdaleny i Kazimierza Ociepka w 45 rocznicę ślubu oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami.
15.30 – Nabożeństwo ku czci Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
16.00 – Za + Czesława Myszor - msza ofiarowana od syna Łukasza z rodziną.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 27.11.2023
16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży.
17.00 – Spowiedź Św. dla niedosłyszących i chorych parafian (w salce).
18.00 – I – Za + Barbarę Szweda, Marka Bartas, ++ rodziców Jana i Martę Wojciech, teściów Stanisława i Teodozję Jagielski, chrzestną Emilię Borys, ++ z rodzin Jagielski, Wojciech, Chowaniec.
– II – Za + Feliksa Pluta – msza ofiarowana od rodziny Nycz.
– III – Za + Marię Pistelok w 30 dniu po śmierci.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 28.11.2023
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Intencja wolna.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 29.11.2023
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Intencja wolna
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 30.11.2023 – Święto św. Andrzeja, Apostoła
16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży.
18.00 – I – Za ++ rodziców Różę i Józefa Mandla, dziadków z obu stron, + Rafała Karbowy.
– II – Za + męża Benedykta Wojciech, rodziców Jana i Martę Wojciech, Annę i Antoniego Ligenza.
– III – Za + Danutę Komraus w kolejną rocznicę śmierci.
19.00 – 20.00 - Ze śpiewem kanonów i Psalmów uwielbiać będziemy Zbawiciela, który jest obecny w Najświętszym Sakramencie.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 01.12.2023
I piątek miesiąca
7.00 – Do NSPJ w intencji Jego czcicieli.
7.30 – Nabożeństwo do NSPJ
9.00 - Pogrzeb Śp. Dorota Chrobok.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi św.
18.00 – Msza św. Szkolna
– I – Za + męża Pawła Mandla, ++ rodziców, 4 braci, 3 bratowe, 2 siostry, 3 szwagrów, ++ z rodzin Mandla i Jagiełko.
– II – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Teresy i Jerzego Chrapek.
– III – Za + Konrada Madeja i żonę Helenę – msza ofiarowana od rodziny Ociepka.
18.30 – Nabożeństwo do NSPJ
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 02.12.2023
6.30 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
7.00 - W intencji czcicieli Matki Bożej i ich rodzin.
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy oraz okazja do Spowiedzi św.
18.00 – I – Do Bożej Op. przez wstaw. MB Różańcowej i bł. Jana Machy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla członków Żywego Różańca imienia bł. Jana Machy i ich rodzin.
– II – Za ++ rodziców Helenę i Edmunda Widuch, Helenę i Franciszka Grygierzec, szwagra Zbigniewa Przewoźnik oraz dziadków z obu stron.
19.00 – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w duchu wynagrodzenia za zniewagi, obelgi i bluźnierstwa wyrządzone Matce Bożej. (15 minutowe rozważenie nad tajemnicą Wniebowzięcia NMP, modlitwa różańcowa, procesja światła i Apel).
Niedziela 03.12.2023 – I Niedziela Adwentu
7.00 – Za + Franciszka Kuszek, rodziców, brata Zygmunta i jego żonę, + siostrę Helenę i jej męża, 3 szwagrów, Józefa i Annę Faruga, 3 synów, 2 zięciów, synową Gertrudę, Sylwestra Faruga, ++ z rodzin Kuszek, Faruga oraz ++ sąsiadów.
9.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od Józefa Chrapek i Agnieszki Balcarek z rodziną.
11.00 – Za Parafian.
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Chrzty: Mikołaj Jan Uszok, Witold Gabriel Więcław, Adrianna Maria Polan.
Roczki:
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
XXXIII - Niedziela Zwykła18/11
Niedziela 19.11.2023 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
Dzień Muzyki Liturgicznej i Światowy Dzień Ubogich
7.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od rodzin Winter i Parysz.
9.00 – Za ++ rodziców Marię i Edwarda Borys, Franciszka Kuszek, brata Mariana, chrzestnych Małgorzatę i Józefa Limańczyk.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i św. Cecylii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże bł. dla członków Chóru Parafialnego oraz ich rodzin.
15.30 – Nieszpory niedzielne.
16.00 – Za ++ rodziców Emilię Borys, Aleksandra i Marię Pudliszewskich oraz ++ z rodzin Borys i Pudliszewski.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 20.11.2023 – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.
18.00 – I – Za ++ rodziców Annę i Józefa Rozmus, Martę i Józefa Wyroba, Bożenę Michalską.
– II – Za ++ rodziców Martę i Alfonsa Pieczka, Otylię i Antoniego Lebuda oraz ++ z pokrewieństwa Pieczka, Czernik, Mandla, Lebuda i Grzesica.
– III – Przez wstaw. NMP KW oraz św. Jana Pawła II w intencji Chorągwi Rycerskiej św. Jana Pawła II i ich rodzin.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 21.11.2023 – wspomnienie Ofiarowania NMP
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od siostry Marii Tabiś.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 22.11.2023 – wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.
7.00 – I – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
– II – Za + Konrada Madeja - msza ofiarowana od Marka i Barbary Danek z Wilamowic.
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 23.11.2023
18.00 – I – Za + Łucję Siuta w kolejną rocznicę śmierci oraz + męża Alojzego.
– II – Za + Małgorzatę Czernik w 8 rocznicę śmierci, Martę Stalmach, Bronisławę i Jana Pudełko, Janusza Musioł, Augustyna Durok, Józefa Watoła, Rozalię i Teodora Kłakus, ++ teściów oraz ++ z pokrewieństwa Czernik i Durok.
– III – Za + Danutę Komraus w kolejną rocznicę śmierci.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 24.11.2023 – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Towarzyszy oraz św. Tarsycjusza, patrona ministrantów.
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 - MSZA ŚW. SZKOLNA – Za wstaw. św. Tarsycjusza modlimy się za ministrantów naszej Parafii i ich rodzin.
– I – Za ++ Cecylię i Ludwika Durok, synów Alojzego i Andrzeja, synową Lidię, Jana Skarboń, 2 żony, córkę Małgorzatę i synową Teresę.
– II – Za ++ Monikę i Józefa Duka, Marię i Augustyna Szczepaniak, synów Kazimierza, Henryka i Augustyna, ++ dziadków z obu stron oraz ++ z rodzin Sajdok, Dutka, Dziedzic, Szczepaniak.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 25.11.2023 – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz
8.00 – Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Za + Józefa Uszok w 3 rocznicę śmierci.
– II – Za + bratową Joannę Kuszek w 3 rocznicę śmierci, brata Eugeniusza, rodziców Marię i Franciszka, szwagra Henryka Jamroz oraz ++ z pokrewieństwa.
Niedziela 26.11.2023 – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
7.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i bł. Jana Machy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla ks. Proboszcza, kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
9.00 – Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Chowaniec, braci Jana, Floriana i Jerzego Chowaniec, Martę i Jana Wojciech, Emilię Borys, Marię i Ernesta Chowaniec, Annę i Ferdynanda Bugla.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie dla Magdaleny i Kazimierza Ociepka w 45 rocznicę ślubu oraz o Boże bł. dla dzieci z rodzinami.
15.30 – Nieszpory niedzielne.
16.00 – Za + Czesława Myszor - msza ofiarowana od syna Łukasza z rodziną.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
XXXII - Niedziela Zwykła11/11
Niedziela 12.11.2023 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.00 – Za + ks. prob. Huberta Seweryna, ++ nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej we Frydku.
9.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, potrzebne łaski dla Gertrudy Mandla z okazji urodzin i Boże bł. dla całej rodziny.
11.00 – Za + Bronisławę Pudełko w pierwszą rocznicę śmierci oraz + męża Jana.
15.30 – Nieszpory niedzielne.
16.00 – Za + Marię Borys oraz za ++ z rodziny Korejwo i Borys.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Poniedziałek 13.11.2023 – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męcz. Polski
18.00 – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z prośbą o opiekę dla męża Marcina w 3 rocznicę uzdrowienia z prośbą o dalsze łaski – msza ofiarowana od żony z dziećmi.
– II – Za + męża Romana Nycz i ojca Pawła Nycz.
– III – Za ++ rodziców Elżbietę i Ludwika Wojciech, siostrę Jolantę i za ++ z rodziny Wojciech
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Wtorek 14.11.2023
7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Środa 15.11.2023
7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.
7.30 – Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
11.00 - Pogrzeb Śp. Konrada Madeja.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Czwartek 16.11.2023
18.00 – I – W intencji Grupy Modlitwy św. o. Pio.
– II – Za ++ rodziców Józefa i Annę Witoś, zięcia Krzysztofa Pieczka, ++ z pokrewieństwa.
– III – Za + Pawła Nycz, Augustyna i Jadwigę Pawełko, Ludwika Pawełko, Romana Nycz.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Piątek 17.11.2023 – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.
III piątek miesiąca
15.00 – Msza Św. w intencji Czcicieli Bożego Miłosierdzia oraz o dar Miłosierdzia dla parafii i całego świata.
18.00 - MSZA ŚW. SZKOLNA – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, potrzebne łaski i Boże bł. dla Agnieszki i Piotra Wojtala.
– II – Za + Annę Chromik – msza ofiarowana od rodziny Nycz.
– III – Za + żonę Rozalię Janosz, ciocię Martę Janosz, szwagierki Martę i Małgorzatę, szwagrów Franciszka i Jana, rodziców Helenę i Alfonsa Janosz,
teściów Elżbietę i Roberta Adamus.
19.00 – 20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
Sobota 18.11.2023 – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz
16.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do Spowiedzi św.
17.00 – Modlitwa Różańcowa w intencji parafii oraz pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.
18.00 – I – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, potrzebne łaski i Boże bł. dla Barbary Wojtala z okazji urodzin.
– II – Za + Alojzego Watoła w kolejną rocznicę śmierci, żonę Zofię, syna Józefa oraz ++ z rodziny.
– III – Za + Józefa Libera w rocznicę śmierci, żonę Annę oraz ++ z rodzin Maroszek i Libera.
Niedziela 19.11.2023 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
Dzień Muzyki Liturgicznej oraz Światowy Dzień Ubogiego.
7.00 – Za + Stanisława Walusiak – msza ofiarowana od rodzin Winter i Parysz.
9.00 – Za ++ rodziców Marię i Edwarda Borys, Franciszka Kuszek, brata Mariana, chrzestnych Małgorzatę i Józefa Limańczyk.
11.00 – Do Bożej Op. przez wstaw. NMP KW i św. Cecylii z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże bł. dla członków Chóru Parafialnego oraz ich rodzin.
15.30 – Nieszpory niedzielne.
16.00 – Za ++ rodziców Emilię Borys, Aleksandra i Marię Pudliszewskich oraz ++ z rodzin Borys i Pudliszewski.
20.30 – Modlitwa Różańcowa w intencji pokoju na świecie, na Ukrainie i Bliskim Wschodzie.